Wybrany wątek opinii
Uśmiechacie się. Wasz ulubiony rząd i władza w Elblągu nigdy tu nic nie zrobią czy to dla miasta czy okolic a wy wciąż w to brnięcie bez opamiętania.
Do moderacji
Odpowiedz
27
9
@Precz z koalicja - NIC nie robią? To PIS nic nie robił kłamczuszku!
Do moderacji
Odpowiedz
8
26
Weź leki, wyłącz TVP i TVN i połóż się bo coraz gorzej z główką
Do moderacji
Odpowiedz
5
7