Wybrany wątek opinii

Uśmiechacie się. Wasz ulubiony rząd i władza w Elblągu nigdy tu nic nie zrobią czy to dla miasta czy okolic a wy wciąż w to brnięcie bez opamiętania.
Precz z koalicja (2025.04.29)
@Precz z koalicja - NIC nie robią? To PIS nic nie robił kłamczuszku!
(2025.04.29)
Weź leki, wyłącz TVP i TVN i połóż się bo coraz gorzej z główką
Precz z koalicja (2025.04.29)
Powrót do komentarzy