UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uśmiechacie się. Wasz ulubiony rząd i władza w Elblągu nigdy tu nic nie zrobią czy to dla miasta czy okolic a wy wciąż w to brnięcie bez opamiętania.

Precz z koalicja

Anuluj