UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uśmiechacie się. Wasz ulubiony rząd i władza w Elblągu nigdy tu nic nie zrobią czy to dla miasta czy okolic a wy wciąż w to brnięcie bez opamiętania.
Precz z koalicja
Uśmiechacie się. Wasz ulubiony rząd i władza w Elblągu nigdy tu nic nie zrobią czy to dla miasta czy okolic a wy wciąż w to brnięcie bez opamiętania.
Precz z koalicja