A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Fordanser - Elblong to miasto zwolenników pis. Nie oczekuj kultury.
@Fordanser - Elbląg i kultura ? Ha ha ha. Przypomnij sobie jak prezes pisiorów i ich rezydent nazywali Polaków.
Tak tak na wypadek wojny to książki są naaajjj ważniejsze. Bo ludzie to nie... - w razie co to zrobi się innych ludzi. No ale książki... ?
@Jacyna - Nie samym chlebem człowiek żyje, ale niestety niektórzy tak myślą. Żeby więcej zarabiać, należy podnosić kwalifikacje, a głównie myśleć ale nie o darmowym chlebku. Kultura ubogaca ludzi i wpływa na ich dobrostan, ci którzy tego nie rozumieją będą ciągle narzekać na brak środków.
Kolejny artykuł ku pokrzepieniu serc i ''właściwej '' decyzji wyborczej czyli głosu na pogromcę rekinów.
POwiem tak PO Tuskowemu Durne łby. W tym UM.
@znafca - ale już PIS to dawał, nie.
Bez sensu. Pisowcy by zalożyi fundację i wszystkie te środki sobie przelali. Ta obecna Koalicja to jełopy jakieś. Nie potrafią zadbać o swoje rodziny i kumpli.
powiedz to pracującym za minimalną. na pewno zatankują auto za podziwianie wątpliwej jakości "dzieł"
No..... , bo pisowcy by tą cała kasę przytulili sobie a elektorat pisowski robiłby im jeszcze meksykańska falę w dowód uznania. Takie mózgi....