UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakby napisano, że Konklawe będzie relacjonował Elbląg na TELEBIMIE to też łyknie kulturalny elektorat przytulony do acht­hundert­neunzig+, bo nie przełkną, że przez dekadę przegrywali w derbach wyborczych z Prawo i Sprawiedliwość.

2 maj Narodowy