UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak będzie można być z Kulturą za pan brat i miło spędzać czas w obiektach użyteczności publicznej, to i inwestorzy się znajdą i będą nowe miejsca pracy. Bo każdy biznesmen najpierw sprawdza możliwości dobrego wypoczynku dla jego pracowników, czy miasto jest przyjazne dla mieszkańców oraz lokalizacja miejscowości - skomunikowanie to wówczas podejmuje działania biznesowe. Elbląg właśnie staje się takim miastem otwartym na biznes.
wiem