UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby napisano, że Konklawe będzie relacjonował Elbląg na TELEBIMIE to też łyknie kulturalny elektorat przytulony do acht­hundert­neunzig+, bo nie przełkną, że przez dekadę przegrywali w derbach wyborczych z Prawo i Sprawiedliwość.

2 maj Narodowy

Anuluj