UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby napisano, że Konklawe będzie relacjonował Elbląg na TELEBIMIE to też łyknie kulturalny elektorat przytulony do achthundertneunzig+, bo nie przełkną, że przez dekadę przegrywali w derbach wyborczych z Prawo i Sprawiedliwość.
2 maj Narodowy