Wybrany wątek opinii

Muzeum A-H nic nie dostało i Pan Siedler odszedł z pustymi rękoma? Czyżby niczego mu nie brakowało? Albo może nie miał dość dobrych / przekonywujących pomysłów? Natomiast od lat zadziwia mnie działalność Biblioteki. Ile w tym jest działalności związanej z wypożyczaniem książki a ile o wszystkim innym? Ciągle tam powstają jakieś elkamery, pokamery, manufaktury etc Czy może ktoś z tej instytucji pokazać jak to się przekłada na czytelnictwo, na aktywność mieszkańców. Jak się mierzy sukces biblioteki?
(2025.04.28)
Weź udział w jakimś wydarzeniu organizowanym przez bibliotekę to zobaczysz na własne oczy.
(2025.04.28)
Najwyższy poziom czytelnictwa w regionie mają Gronowo Elbląskie i Milejewo.
Oprost (2025.04.28)
Powrót do komentarzy