UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fordanser - Elbląg i kultura ? Ha ha ha. Przypomnij sobie jak prezes pisiorów i ich rezydent nazywali Polaków.

Żółć we krwi

Anuluj