UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fordanser - Elbląg i kultura ? Ha ha ha. Przypomnij sobie jak prezes pisiorów i ich rezydent nazywali Polaków.
Żółć we krwi
@Fordanser - Elbląg i kultura ? Ha ha ha. Przypomnij sobie jak prezes pisiorów i ich rezydent nazywali Polaków.
Żółć we krwi