UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez sensu. Pisowcy by zalożyi fundację i wszystkie te środki sobie przelali. Ta obecna Koalicja to jełopy jakieś. Nie potrafią zadbać o swoje rodziny i kumpli.

dyzio

Anuluj