UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No..... , bo pisowcy by tą cała kasę przytulili sobie a elektorat pisowski robiłby im jeszcze meksykańska falę w dowód uznania. Takie mózgi....

kocham piss

Anuluj