54
28.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Słupsk ma ok.90 tys. mieszkańców, a posiada zdecydowanie więcej placówek kultury od Elblaga. Dawne miasta wojewodzkie liczące od 60 - 80 tys. mieszkańców też prężnie się rozwijały, niektóre mają nawet Uniwersytety. Elblag po za przemysłem, ktorego juz prawie nie ma nie wykorzystał ostatnich 35 lat i dobrze czuje się w małomiasteczkowej sennej atmosferze, a główne kiedyś arterie mało zmieniły się od lat 60 tych.
(2025.04.28)
a co z odbudową budynków wokół dawnego kościoła dominikanów, co z tymi średniowiecznymi ruinami w środku miasta?
(2025.04.28)
fajna sprawa, ale jaki to ma realny wpływ na dobrostan mieszkańców ? przyjdą pooglądać "sztukę" i co dalej ? zaczną nagle więcej zarabiać ? ceny w sklepach spadną ?
Jacyna (2025.04.28)
Może i Słupsk ma więcej placówek kultury ale za to Elbląg ma więcejprostututek, dilerówinielegalnej broni.
(2025.04.28)
Minister nie daje swoich pieniędzy. Co to za tytuł?
znafca (2025.04.28)
Odbudowa ruin okalających Galerię EL wymaga w elbląskich kosztorysach rocznego budżetu miasta. Z tych względów szybko się tego nie doczekamy. Skąd to wywnioskowałem? Ano stąd, że samo podparcie murów obecnymi drewnianymi tyczkami było przedsięwzięciem które pochłonęło 130 tys zł. Belek tych nawet nie pomalowano żadnym środkiem ochronnym. Wygrała jak zwykle najkorzystaniejsza kosztowo oferta, w której nie zmieścił się już 10-litrowy hobok z drewnochronem za 200 zł
(2025.04.28)
Weź udział w jakimś wydarzeniu organizowanym przez bibliotekę to zobaczysz na własne oczy.
(2025.04.28)
Pan dyr. J.Nowiński dostaje pieniądze na zabezpieczenie książek na okoliczność wojny. Pytanie do Prezydenta Miasta - ile pieniędzy dostał Elbląg na ten sam cel tyle tylko, że nie w stosunku do książek ale do ludzi? Panie Jacku - na okoliczność wojny powinien Pan mieć przede wszystkim opracowany plan szybkiej ewakuacji najcenniejszych zbiorów. Ma Pan go czy będzie Pan jednak instalował system gaśniczy?
(2025.04.28)

info

11  
  1
"Biblioteka Elbląska przygotowuje się na wypadek wojny". Całe miasto a właściwie to cały kraj powinnien się szykować.
Zostały 2-3 lata (2025.04.28)
"Biblioteka Elbląska przygotowuje się na wypadek wojny". Czas najwyższy przestać marnować pieniądze na 14ki i szykować cały kraj do wojny
Opiłować emerytów (2025.04.28)