UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jacyna - Nie samym chlebem człowiek żyje, ale niestety niektórzy tak myślą. Żeby więcej zarabiać, należy podnosić kwalifikacje, a głównie myśleć ale nie o darmowym chlebku. Kultura ubogaca ludzi i wpływa na ich dobrostan, ci którzy tego nie rozumieją będą ciągle narzekać na brak środków.