A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic nowego !
Znowu BOT AI
Bo to jest miś na miarę oczekiwań i marzeń. Oczywiście, że wszyscy znowu robią skok na kasę? Od lat te same nazwiska okradają mieszkańców ale wy się szczerzycie zamiast ich pognać. Vivat powcy, vivat poesbecy, vivat bieda z nędzą.
Nadal nie ma rejsow na przekop a turyści przyjeżdżają do Elbląga i pytają jak i czym tam dopłynąć.
Niech się ktoś weźmie za tych rasistów z grup typu patrol obywatelski Elbląg, najeżdżają tam. ma każdego Hindusa, . Pakistanczyka itd bo teraz wszystkie się nagle boją innego koloru skóry, rasizm tam wypływa hektolitrami
Teatr w dn.27 kwietnia jako widz Marta P. siedząca obok Kamili Ł-K. Aktorka Marta z butami na siedzeniu.
@AntyRasista - Patrol pomaga uczciwym ludziom. Boli bo bandyci też się boją? Ludzie organizujcie się. Na swoich dzielnicach twórzcie Patrole Obywatelskie, a nie tylko uchodźcy ale żaden bandyta i złodziei nie będzie bezpieczny. Bo to my zwykli ludzie mamy być bezpieczni.