81
01.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nic nowego !
(2025.04.27)

info

6  
  2
Znowu BOT AI
Pawel678 (2025.04.27)
Jak już będziecie się mdlić to nie zapomnijcie podziękować za ratunek
Tak było (2025.04.27)

info

8  
  5
Typowy syndrom sztokholmski. Kolaboracja ze zdrajcami
Kto nie ma pokus? (2025.04.27)

info

4  
  3
A o której w niedzielę zawody z kurą ?
(2025.04.27)

info

2  
  0
Bo to jest miś na miarę oczekiwań i marzeń. Oczywiście, że wszyscy znowu robią skok na kasę? Od lat te same nazwiska okradają mieszkańców ale wy się szczerzycie zamiast ich pognać. Vivat powcy, vivat poesbecy, vivat bieda z nędzą.
(2025.04.27)

info

12  
  5
Nadal nie ma rejsow na przekop a turyści przyjeżdżają do Elbląga i pytają jak i czym tam dopłynąć.
(2025.04.27)
Niech się ktoś weźmie za tych rasistów z grup typu patrol obywatelski Elbląg, najeżdżają tam. ma każdego Hindusa, . Pakistanczyka itd bo teraz wszystkie się nagle boją innego koloru skóry, rasizm tam wypływa hektolitrami
AntyRasista (2025.04.27)
Teatr w dn.27 kwietnia jako widz Marta P. siedząca obok Kamili Ł-K. Aktorka Marta z butami na siedzeniu.
Przykre (2025.04.27)

info

8  
  0
@AntyRasista - Patrol pomaga uczciwym ludziom. Boli bo bandyci też się boją? Ludzie organizujcie się. Na swoich dzielnicach twórzcie Patrole Obywatelskie, a nie tylko uchodźcy ale żaden bandyta i złodziei nie będzie bezpieczny. Bo to my zwykli ludzie mamy być bezpieczni.
(2025.04.27)