UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo to jest miś na miarę oczekiwań i marzeń. Oczywiście, że wszyscy znowu robią skok na kasę? Od lat te same nazwiska okradają mieszkańców ale wy się szczerzycie zamiast ich pognać. Vivat powcy, vivat poesbecy, vivat bieda z nędzą.