UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@AntyRasista - Patrol pomaga uczciwym ludziom. Boli bo bandyci też się boją? Ludzie organizujcie się. Na swoich dzielnicach twórzcie Patrole Obywatelskie, a nie tylko uchodźcy ale żaden bandyta i złodziei nie będzie bezpieczny. Bo to my zwykli ludzie mamy być bezpieczni.