UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo to jest miś na miarę oczekiwań i marzeń. Oczywiście, że wszyscy znowu robią skok na kasę? Od lat te same nazwiska okradają mieszkańców ale wy się szczerzycie zamiast ich pognać. Vivat powcy, vivat poesbecy, vivat bieda z nędzą.