UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech się ktoś weźmie za tych rasistów z grup typu patrol obywatelski Elbląg, najeżdżają tam. ma każdego Hindusa, . Pakistanczyka itd bo teraz wszystkie się nagle boją innego koloru skóry, rasizm tam wypływa hektolitrami

AntyRasista

Anuluj