UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech się ktoś weźmie za tych rasistów z grup typu patrol obywatelski Elbląg, najeżdżają tam. ma każdego Hindusa, . Pakistanczyka itd bo teraz wszystkie się nagle boją innego koloru skóry, rasizm tam wypływa hektolitrami

AntyRasista