A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo bogata oferta Towarzyszki i Towarzysze bardzo
Dajcie żyć z atrakcją port ! Co to za atrakcją?
Majówka ma to do siebie, że tu hest co roku zwykla nuda dlatego większość wyjezdza
Majówka w porcie nie odbywająca się w porcie. To rzeczywiście ma sens. Haha
no dobra, zapodajcie program obchodów 22 lipca... to chyba w el dni morza?
@Tylko grzecznie pytam - Głupek
Święta prawda! Polska w ogóle mogłaby być wspaniałym krajem gdyby PiS i PiS bis nigdy nie doszły do władzy. Niestety rzeczywistość pokazuje że niepotrafiący samodzielnie myśleć, karmieni są propagandą w kaczej telewizji i w pobliskiej parafii! Niestety w taki sposób pisiory i innej maści nacjonalisci, konserwatyści i faszysci dochodzą co jakiś czas do władzy żeby niszczyć Polskę od wewnątrz. PiS i PiS bis czyli konfederacja nazywani są czasem opcją ruską, bo ewidentnie działają na korzyść Rosji!
Żeby tylko Pisiory i ich przybudówka z konfederacji znowu tego pięknego święta nie zniszczyli.
niedługo wybierzemy nowego prezydenta i na bank nie będzie z pis