UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kierowca z bombowca - Wszystkie inne czyli jakie - wymień. Pesa sama sobie strzeliła w stopę, gdyby zaproponowała cenę poniżej 100 nie byłoby problemu, a tak wolała skok na kasę. Druga sprawa jest taka, że ma tyle zamówień, że Elbląg po prostu im wisiał.