UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kierowca z bombowca - Wszystkie inne czyli jakie - wymień. Pesa sama sobie strzeliła w stopę, gdyby zaproponowała cenę poniżej 100 nie byłoby problemu, a tak wolała skok na kasę. Druga sprawa jest taka, że ma tyle zamówień, że Elbląg po prostu im wisiał.


Anuluj