UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kierowca z bombowca - Wszystkie inne czyli jakie - wymień. Pesa sama sobie strzeliła w stopę, gdyby zaproponowała cenę poniżej 100 nie byłoby problemu, a tak wolała skok na kasę. Druga sprawa jest taka, że ma tyle zamówień, że Elbląg po prostu im wisiał.