UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie podoba się tramwaj kupiony za mniej niż polski za więcej? To nie wsiadać do niego, nie jeździć, omijać - i po problemie! Jeździć tylko konstalem! Marudy...

Miłosny

Anuluj