108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Polexit - Tylko, że większość części na które są zbudowane Pesy są firm zagranicznych.
Gru (2025.04.29)
Nie w Łodzi a w Olsztynie. A się nie mieściły bo prezydent tego miasta chciał wagony szersze niż standardowe. I w Łodzi jeżdżą Pesy.
motorowy (2025.04.29)
Tak będą wyglądały Helmuty po odnowieniu, fajnie i taniej
maz (2025.04.29)

info

0  
  0
Obojętnie jaki byle by zniknęły te piszczące trumny z lat 80 tych
Zmienić (2025.05.01)

info

1  
  0
Co za różnica czy polskie czy tureckie. Wygrywa tańszy. Jak nie podoba się że sprzęt zagraniczny to dlaczego nie jeździcie polską motoryzacją. Aktualne aż proszą o odejscie na emeryturę bo tam tylko reklama przyklejona trzyma w jednym kawałku
Już czas (2025.05.01)

info

1  
  0
@Markkol1 - Najpierw to trzeba zrobić torowiska, a potem myśleć o nowym taborze, ale u nas wszystko jest na odwrót. My powinniśmy nasze pieniądze wydawać w naszym kraju, a nie napychać kieszenie Turkom. Można było intensywniej negocjować z PESSĄ, i zakupić rodzimy tabor. Poza tym ciekawi jaki będzie koszt i dostępność części, gdy coś ulegnie awarii. Z drugiej strony, to cud, że w ogóle mamy mieć nowe tramwaje, bo w sumie po co nam nowe, jak nowe są w Berlinie. Ale uśmiechajmy się‼️‼️‼️ Ehhhh. Ale co się dziwić taką sytuacją, takie władze wybraliśmy to tak mamy.
Zosia (2025.05.14)
Najpierw to trzeba zrobić torowiska, a potem myśleć o nowym taborze, ale u nas wszystko jest na odwrót. My powinniśmy nasze pieniądze wydawać w naszym kraju, a nie napychać kieszenie Turkom. Można było intensywniej negocjować z PESSĄ, i zakupić rodzimy tabor. Poza tym ciekawi jaki będzie koszt i dostępność części, gdy coś ulegnie awarii. Z drugiej strony, to cud, że w ogóle mamy mieć nowe tramwaje, bo w sumie po co nam nowe, jak nowe są w Berlinie. Ale uśmiechajmy się‼️‼️‼️ Ehhhh. Ale co się dziwić taką sytuacją, takie władze wybraliśmy to tak mamy.
Zosia (2025.05.14)

info

0  
  0
@pasi ? - Nie, to jest efektem nieudolności wszystkich minionych rządów, które doprowadzają do tego stanu, że to co polskie jest droższe - to utrzymywanie wielkiej (nad wyraz rozrośnietej biurokracji) prowadzi to wyższych cen produktów rodzimych. Więc może być w Polsce zapaść polskich firm i tak będziemy wam podnosić obciązenia publicznoprawne, bo nadal my "budżetówka" będziemy chcieli się rozrastać, a wy -polskie fimy macie nas utrzymać. Tak to daleko nie zajedziemy drodzy państwo.
sadness (2025.05.15)