UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie w Łodzi a w Olsztynie. A się nie mieściły bo prezydent tego miasta chciał wagony szersze niż standardowe. I w Łodzi jeżdżą Pesy.
motorowy
Nie w Łodzi a w Olsztynie. A się nie mieściły bo prezydent tego miasta chciał wagony szersze niż standardowe. I w Łodzi jeżdżą Pesy.
motorowy