UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie w Łodzi a w Olsztynie. A się nie mieściły bo prezydent tego miasta chciał wagony szersze niż standardowe. I w Łodzi jeżdżą Pesy.

motorowy

Anuluj