Wybrany wątek opinii

W Łodzi był problem z tymi tramwajami nie mogły sie minąć na torowisku bo są za szerokie ????
(2025.04.25)
Nie w Łodzi a w Olsztynie. A się nie mieściły bo prezydent tego miasta chciał wagony szersze niż standardowe. I w Łodzi jeżdżą Pesy.
motorowy (2025.04.29)
Powrót do komentarzy