Wybrany wątek opinii
W Łodzi był problem z tymi tramwajami nie mogły sie minąć na torowisku bo są za szerokie ????
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Nie w Łodzi a w Olsztynie. A się nie mieściły bo prezydent tego miasta chciał wagony szersze niż standardowe. I w Łodzi jeżdżą Pesy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0