Wybrany wątek opinii
Przy obecnym stanie torowiska to daleko nie zajadą. Powodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
59
14
@Markkol1 - Kolejny który komentuje tytuły artykułów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Markkol1 - Najpierw to trzeba zrobić torowiska, a potem myśleć o nowym taborze, ale u nas wszystko jest na odwrót. My powinniśmy nasze pieniądze wydawać w naszym kraju, a nie napychać kieszenie Turkom. Można było intensywniej negocjować z PESSĄ, i zakupić rodzimy tabor. Poza tym ciekawi jaki będzie koszt i dostępność części, gdy coś ulegnie awarii. Z drugiej strony, to cud, że w ogóle mamy mieć nowe tramwaje, bo w sumie po co nam nowe, jak nowe są w Berlinie. Ale uśmiechajmy się‼️‼️‼️
Ehhhh. Ale co się dziwić taką sytuacją, takie władze wybraliśmy to tak mamy.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0