UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najpierw to trzeba zrobić torowiska, a potem myśleć o nowym taborze, ale u nas wszystko jest na odwrót. My powinniśmy nasze pieniądze wydawać w naszym kraju, a nie napychać kieszenie Turkom. Można było intensywniej negocjować z PESSĄ, i zakupić rodzimy tabor. Poza tym ciekawi jaki będzie koszt i dostępność części, gdy coś ulegnie awarii. Z drugiej strony, to cud, że w ogóle mamy mieć nowe tramwaje, bo w sumie po co nam nowe, jak nowe są w Berlinie. Ale uśmiechajmy się‼️‼️‼️ Ehhhh. Ale co się dziwić taką sytuacją, takie władze wybraliśmy to tak mamy.

Zosia