UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@pasi ? - Nie, to jest efektem nieudolności wszystkich minionych rządów, które doprowadzają do tego stanu, że to co polskie jest droższe - to utrzymywanie wielkiej (nad wyraz rozrośnietej biurokracji) prowadzi to wyższych cen produktów rodzimych. Więc może być w Polsce zapaść polskich firm i tak będziemy wam podnosić obciązenia publicznoprawne, bo nadal my "budżetówka" będziemy chcieli się rozrastać, a wy -polskie fimy macie nas utrzymać. Tak to daleko nie zajedziemy drodzy państwo.

sadness