A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ludzie dmuchają na zimne i bardzo dobrze, potem już bedzie za póżno.
I pomyśleć, że Maria, matka Jezusa i on sam, byli ciemniejszej karnacji, niż przeciętny elblążanin. Cie Florek....
No i elegancko, portel chciał pogrozić palcem i oskarżyć o brak poprawności politycznej i brak otwartości na multi-kulti, a nieświadomie nagłośnił problem, jaki może zawitać również i do Elbląga - czyli zagrożenie bezpieczeństwa mieszkańców miasta ze strony nielegalnych imigrantów.
to mamy nie reagowac bo sa czarni ludzie zastanowcie sie REAGUJCIE BEZ WZGLEDU NA WSZYSTKO CHRONMY DZIECI
Tusk nie poleci do Watykanu
- Jest taka zasada, że ktoś powinien pilnować jednak spraw w kraju i tej zasady się trzymamy, więc uzgodniłem to z panem prezydentem. Będę w tym czasie pilnował porządku w Polsce - powiedział szef rządu. ŚmiaćSię czyPłakać? Tak, tak "porządek" przede wszystkim!
Jak wybiorą ciemnoskórego papieża to dopiero będzie szok dla naszych rodzimych fasadowych chrześcijan. Na sumie w pierwszej ławce, do komunii jako pierwsi, a za progiem kościoła człowieka w szklance wody utopią.
Szanowna Policjo i Redaktorze Naczelny Portel-u. Odnośnie wspomnianego hejtu i siania paniki. Proszę przypomnijcie mieszkańcom E-ga jakie są wymagania prawne, jakie trzeba uzyskać zgody, ile trzeba podpisać dokumentów w przypadku gdy "szary" mieszkaniec E-ga lub obywatel Polski chciałby wykonać zdjęcia w szkole, przedszkolu, terenie wokół i w placówkach edukacyjnych, na wycieczkach szkolnych na place zabaw etc. etc. i jakie są konsekwencje dla "szarego" Polaka, których takich zgód nie otrzyma, a wykona ? Zakładam, że inżynierowie z dalekich krajów, byli tak zachwyceni placami zabaw, że robili sobie wycieczki po regionie i wykonywali zdjęcia przez przypadek w momencie, kiedy bawiły się na tych placach dzieci. ?
Z ciekawości. Czy Policja miała podstawy, żeby sprawdzić zawartość galerii w Iphon-ach przybyszów z dalekich krajów, czy po prostu uwierzyła na słowo ponieważ są zatrudnieni legalnie i dzięki temu z automatu są poza wszelkimi podejrzeniami, w sytuacji gdy w internecie, zdjęć cudnych placów zabaw w Polsce są niezliczone ilości?