UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyobrażacie sobie że np. teraz tych dwòch sklada zawiadomienie o zniesławienie, upublicznienie ich wizerunku, przedstawienie w złym swietle i sprawe wygrywają. Argumentujac że czuja sie zaszczuci, wytykani, spać nie mogą, boją sie wyjść z domu i np żadają odszkodowania np po 50 tys zł, i bez wiekszego trudu dostaną. Pomyslcie czasem zanim zabawicie sie w samo sądy, bo od karania sa sady a scigania policja.

I tak moze być