UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ja proponuje aby policj poprostu usunela post na fb i nie bedzie tematu, a nie kazała ogrniczyc ludziom hejt jak ludzie kochaja hejtowac i robic gównoburze

wtfwtf

Anuluj