UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ja proponuje aby policj poprostu usunela post na fb i nie bedzie tematu, a nie kazała ogrniczyc ludziom hejt jak ludzie kochaja hejtowac i robic gównoburze
wtfwtf
a ja proponuje aby policj poprostu usunela post na fb i nie bedzie tematu, a nie kazała ogrniczyc ludziom hejt jak ludzie kochaja hejtowac i robic gównoburze
wtfwtf