UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale brednie... a już stwierdzenie, że obcokrajowcy nie popełniają przestępstw w Elblągu... buhaaa Cóż za bezpieczne miasto..

Łomatko

Anuluj