UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale brednie... a już stwierdzenie, że obcokrajowcy nie popełniają przestępstw w Elblągu... buhaaa Cóż za bezpieczne miasto..
Łomatko
Ale brednie... a już stwierdzenie, że obcokrajowcy nie popełniają przestępstw w Elblągu... buhaaa Cóż za bezpieczne miasto..
Łomatko