UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu wiadomo... pierwsze podrygi, więc jest sztuczna, bezsensowna panika... dopiero za parę lat będzie tu jak w Niemczech czy Szwecji, spokojnie; )... aha - nie zapomnijcie głosować na rafałka Bążura; ) - to na pewno przyspieszy te "zmiany", skoro tak bardzo wam spieszno do gonienia "Zachodniej Europy"; )

Bążur

Anuluj