UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tu wiadomo... pierwsze podrygi, więc jest sztuczna, bezsensowna panika... dopiero za parę lat będzie tu jak w Niemczech czy Szwecji, spokojnie; )... aha - nie zapomnijcie głosować na rafałka Bążura; ) - to na pewno przyspieszy te "zmiany", skoro tak bardzo wam spieszno do gonienia "Zachodniej Europy"; )

Bążur