UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tu wiadomo... pierwsze podrygi, więc jest sztuczna, bezsensowna panika... dopiero za parę lat będzie tu jak w Niemczech czy Szwecji, spokojnie; )... aha - nie zapomnijcie głosować na rafałka Bążura; ) - to na pewno przyspieszy te "zmiany", skoro tak bardzo wam spieszno do gonienia "Zachodniej Europy"; )
Bążur