173
22.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dobra grzanka dla Mentzena i Nawrockiego. To ciut cynicznie, a życiowo lipa po całości. Żona mi właśnie zakomunkowała, że nie puści samopas w parku Kajki córeczki na rowerze, w odwiedziny na osiedlu u koleżanki, tez tylko z obstawą. Uśmiechnie się Pan na takie dictum, Panie Gruchalski?
hd (2025.04.22)
Kto by chciał emigrować do Elbląga jak pracy nie ma i perspektyw, nie siejcie paniki, kilka inzynierow w elblągu nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańcom
Franek z Łomianek (2025.04.22)

info

8  
  3
Ja widziałam ich (chyba ich) w święta w Parku Kajki i też robili zdjęcia, ale nie dzieciom, tylko kwitnącym drzewom (takim samym, jakie widać na zdjęciach z posta). Mieli telefony dosłownie ponad głowami ludzi. Skąd wiadomo, że robili zdjęcia dzieciom, a nie znów krajobrazowi? Jak autorkę niepokoiło, że robią zdjęcia dzieciom, to czemu tego nie nagrała?
Izab (2025.04.22)

info

11  
  6
@hd - I niech jeszcze jej kłódkę ba telefon założy
(2025.04.22)
@Cris1980 - Prawdziwi elblążanie się uśmiechają i nie życzą sobie brunatnych bojówek. Cała ta historia to prowokacja, ustawka żeby dzielić ludzi i siać nienawiść. Robota pis lub konfederacji.
Bogini .T. (2025.04.22)
Urząd prawdę mówi, że nie bedzie ośrodka integracyjnego w Elblągu, bo będzie w Kamionku. Po wyborach jak wygra nie daj Bóg, tęczowy w leginsach, to dopiero z Polakami zatanczą. Oni jawnie sprzedają Polskę, pod każdym wzgledem. To co do teraz zrobili, to dopiero preludium.
(2025.04.22)

info

9  
  7
Portel mówi o sianiu nienawiści wystarczy zobaczyć co dzieje się na zachodzie niemcy francja gwałty kradzieże obywatele boją się wieczorami wyjść z domu niestety ale u nas już ten proces się zaczął kwestia kilku lat jak będzie taki sam Bangladesz jak na zachodzie narazie jest ich malo chodź codzień przybywa zaczyna się od zdjęć obserwacji ale zmieni się wszystko jak ich tu przybędzie więcej ludzie wybrali władze która otwiera drzwi upodabnia się do zachodu niestety ale jest już za późno...
Sami chcieliście (2025.04.22)

info

12  
  7
@Dalmatyńczyk - Nie no teraz poleciałeś hitem. Wolałbyś żeby ludzie robili złowrogie miny?
Jarek z Elbląga (2025.04.22)
Wpuść ich do swoich dzieci, kim są, ustali się później.
Taxi (2025.04.22)
Czemu twarze są zamazane w takiej sytuacji wszyscy powinni widzieć wizerunki typów i wiedzieć na kogo trzeba zwracać uwagę
(2025.04.22)

info

4  
  4