Wybrany wątek opinii

Ooo widzę, że naczelny coraz bardziej "uśmiechnięty". Jaki będziesz miał uśmieszek jak jakiś inżynier zrobi coś Twojemu dziecku? Przestań włazić w... łaski jełropejczykom i się ogarnij. W Elblągu mieszkasz!
Cris1980 (2025.04.22)
@Cris1980 - Prawdziwi elblążanie się uśmiechają i nie życzą sobie brunatnych bojówek. Cała ta historia to prowokacja, ustawka żeby dzielić ludzi i siać nienawiść. Robota pis lub konfederacji.
Bogini .T. (2025.04.22)
Powrót do komentarzy