UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Urząd prawdę mówi, że nie bedzie ośrodka integracyjnego w Elblągu, bo będzie w Kamionku. Po wyborach jak wygra nie daj Bóg, tęczowy w leginsach, to dopiero z Polakami zatanczą. Oni jawnie sprzedają Polskę, pod każdym wzgledem. To co do teraz zrobili, to dopiero preludium.