UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto by chciał emigrować do Elbląga jak pracy nie ma i perspektyw, nie siejcie paniki, kilka inzynierow w elblągu nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańcom

Franek z Łomianek

Anuluj