UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto by chciał emigrować do Elbląga jak pracy nie ma i perspektyw, nie siejcie paniki, kilka inzynierow w elblągu nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańcom
Franek z Łomianek
Kto by chciał emigrować do Elbląga jak pracy nie ma i perspektyw, nie siejcie paniki, kilka inzynierow w elblągu nie zagraża bezpieczeństwu mieszkańcom
Franek z Łomianek