UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja widziałam ich (chyba ich) w święta w Parku Kajki i też robili zdjęcia, ale nie dzieciom, tylko kwitnącym drzewom (takim samym, jakie widać na zdjęciach z posta). Mieli telefony dosłownie ponad głowami ludzi. Skąd wiadomo, że robili zdjęcia dzieciom, a nie znów krajobrazowi? Jak autorkę niepokoiło, że robią zdjęcia dzieciom, to czemu tego nie nagrała?

Izab

Anuluj