UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cris1980 - Prawdziwi elblążanie się uśmiechają i nie życzą sobie brunatnych bojówek. Cała ta historia to prowokacja, ustawka żeby dzielić ludzi i siać nienawiść. Robota pis lub konfederacji.
Bogini .T.
@Cris1980 - Prawdziwi elblążanie się uśmiechają i nie życzą sobie brunatnych bojówek. Cała ta historia to prowokacja, ustawka żeby dzielić ludzi i siać nienawiść. Robota pis lub konfederacji.
Bogini .T.