UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Cris1980 - Prawdziwi elblążanie się uśmiechają i nie życzą sobie brunatnych bojówek. Cała ta historia to prowokacja, ustawka żeby dzielić ludzi i siać nienawiść. Robota pis lub konfederacji.

Bogini .T.

Anuluj