UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urząd prawdę mówi, że nie bedzie ośrodka integracyjnego w Elblągu, bo będzie w Kamionku. Po wyborach jak wygra nie daj Bóg, tęczowy w leginsach, to dopiero z Polakami zatanczą. Oni jawnie sprzedają Polskę, pod każdym wzgledem. To co do teraz zrobili, to dopiero preludium.