UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobra grzanka dla Mentzena i Nawrockiego. To ciut cynicznie, a życiowo lipa po całości. Żona mi właśnie zakomunkowała, że nie puści samopas w parku Kajki córeczki na rowerze, w odwiedziny na osiedlu u koleżanki, tez tylko z obstawą. Uśmiechnie się Pan na takie dictum, Panie Gruchalski?

hd

Anuluj