UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wydac 90 mln na cos co bedzie czynne 3 m-ce w roku, nie generowac zysku to tylko moga elblaskie wladze. czy jest jakis biznes plan, czy jest jakis projekt tej inwestycji bo z tej informacji wynika, ze nie wiadomo co buduja.