UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak nie będzie generować zysku? każdy będzie płacił i to słono w Szczecinie 24zł znając Elblag będzie drożej tak ze nie bójcie się wszyscy się zmieszczą choć to bajora bo mało kogo będzie na to stać zapłacić w granicach 100 za te pieniądze kupi każdy paliwo i pojedzie nad morze


Anuluj