UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hahaaaa za wejście 24 zł to jak pójdziesz z rodziną to zapłacisz 100 na 6wejść 216zł no tak w Elblagu sami bogacze mieszkają bedziecie się kapać ale we własnym pocie nie żescie zapewne wielcy zwolennicy myśleli że będzie za darmo


Anuluj