A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
również nie polecam tego inwestora !!!!
120 lokali i tylko 73 miejsca postojowe. A po starówce będziemy chodzić slalomem pomiędzy samochodami.
Może ktoś nie kończy, bo ma kłopoty np. ze zdrowiem lub finansowe? Jak masz pieniadze to zainwestuj i nie będzie Cię "straszyć" rozpoczęta budowa. W życiu różnie bywa esteto.
jak najdalej od takiego pseudoinwestora... dużo problemów....
Czekamy więc na realizację, a jednocześnie prosimy Zeglugę Gdańską o przyspieszenie zabudowy kwartału po Tortudze.
Cieszę się z każdej sensownej inwestycji budowlanej w Elblagu, bo mam dziwne przeczucia, że niedługo budownictwo mieszkaniowe tu stanie z braku chętnych do zakupu mieszkań, a puste tereny w Śródmieściu niezabudowane i zaludnią się tak popularnymi i licznymi Autohandlami. W innych miastach Autohandle są na Przedmiesciach, a w Elblagu dla odmiany w Centrum, a bloki mieszkalne na peryferiach.
Deweloperka ma niezłą przebitkę.. Działka za 2 mln, czyli mniej więcej koszt 2-3 mieszkań, które wybuduje..
A kiedy osiedle przy warszawskiej ? Zasypano trzy metry ziem i teraz czekają kiedy woda wsiąknie ! Tylko barany płacą za wykop i zasyp bo każdy wie że na ruchomym gruncie to i pale nie zastąpią....
Ty nie płacisz szczujo
Niech budują!!!