38
07.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
również nie polecam tego inwestora !!!!
(2025.04.03)

info

4  
  2
120 lokali i tylko 73 miejsca postojowe. A po starówce będziemy chodzić slalomem pomiędzy samochodami.
Jegomość (2025.04.04)

info

9  
  1
Może ktoś nie kończy, bo ma kłopoty np. ze zdrowiem lub finansowe? Jak masz pieniadze to zainwestuj i nie będzie Cię "straszyć" rozpoczęta budowa. W życiu różnie bywa esteto.
(2025.04.04)
jak najdalej od takiego pseudoinwestora... dużo problemów....
(2025.04.04)

info

3  
  3
Czekamy więc na realizację, a jednocześnie prosimy Zeglugę Gdańską o przyspieszenie zabudowy kwartału po Tortudze. Cieszę się z każdej sensownej inwestycji budowlanej w Elblagu, bo mam dziwne przeczucia, że niedługo budownictwo mieszkaniowe tu stanie z braku chętnych do zakupu mieszkań, a puste tereny w Śródmieściu niezabudowane i zaludnią się tak popularnymi i licznymi Autohandlami. W innych miastach Autohandle są na Przedmiesciach, a w Elblagu dla odmiany w Centrum, a bloki mieszkalne na peryferiach.
(2025.04.05)

info

10  
  4
Deweloperka ma niezłą przebitkę.. Działka za 2 mln, czyli mniej więcej koszt 2-3 mieszkań, które wybuduje..
(2025.04.06)
A kiedy osiedle przy warszawskiej ? Zasypano trzy metry ziem i teraz czekają kiedy woda wsiąknie ! Tylko barany płacą za wykop i zasyp bo każdy wie że na ruchomym gruncie to i pale nie zastąpią....
(2025.04.07)

info

1  
  3
Ty nie płacisz szczujo
(2025.04.07)
Ktoś dał na taką budowę pozwolenie inaczej by nie budawał.
(2025.04.07)
Niech budują!!!
(2025.04.07)

info

10  
  0