UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekamy więc na realizację, a jednocześnie prosimy Zeglugę Gdańską o przyspieszenie zabudowy kwartału po Tortudze. Cieszę się z każdej sensownej inwestycji budowlanej w Elblagu, bo mam dziwne przeczucia, że niedługo budownictwo mieszkaniowe tu stanie z braku chętnych do zakupu mieszkań, a puste tereny w Śródmieściu niezabudowane i zaludnią się tak popularnymi i licznymi Autohandlami. W innych miastach Autohandle są na Przedmiesciach, a w Elblagu dla odmiany w Centrum, a bloki mieszkalne na peryferiach.