Wybrany wątek opinii
A kto odpowiada za straszydło obok hotelu przy wejściu na starówkę. Budowa zaczęta i tak stoją te mury. Podobno to robota Mytycha. Zaczął budować i nie kończy a buduje obok. Straszy ta pozostawiona budowla zaraz przy wejściu na starówkę. Tyle lat to stoi i niszczeje. Makabra. ADruga budowla straszy przy restauracji oliwka. Ktoś zaczął budować i nie kończy a mury stoją. Nie ma dla takich surowych kar?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Może ktoś nie kończy, bo ma kłopoty np. ze zdrowiem lub finansowe? Jak masz pieniadze to zainwestuj i nie będzie Cię "straszyć" rozpoczęta budowa. W życiu różnie bywa esteto.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Nie, nie robi tego Mytych. Z tego, co kojarzę, odpowiadają za inwestycję te same osoby, co za lofty na Królewieckiej (Królewiecka 21C Apartamenty).
Do moderacji
Odpowiedz
0
0