38
07.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Fakt, to co Mytych buduje obok Poczty Głównej to kompletnie nie pasuje do zabudowy Starego Miasta.
(2025.04.02)
To tam, gdzie wiecznie woda stoi?
Złota rybka (2025.04.02)

info

18  
  1
Było Bulwar a teraz Waterfront?
Mariusz 76 (2025.04.02)
A mówią, że susza nam grozi a tam wiecznie woda, Co z tym miastem jest, że każdemu coś przeszkadza, to że Mytych za nowocześnie, to że woda stoi, a co ma iść, dokąd pódzie - jak studzienka zapchana, a to kolory nie pasują, a przeciež są takie nasze żółto -białe- niebieskie, jak we Lwowie, a to kostka spuchła na moście już kolejny raz - ludzie jak się coś robi to zawsze coś niewychodzi, zobaczcie jak ciężko ma trawa na naszym stadionie, tyle już lat I też niewychodzi, ale podobno znalezli już kasę, no nie na trawę jeszcze, ale na projekt - na nadzwyczajnej radzie- teraz droga prosta jak na autostradzie.
Żółty I niebieski szalik (2025.04.02)

info

4  
  7
ten obok poczty to fakt ale wvzesniejsze byly ok
pra (2025.04.02)
I na coś takiego średniowieczne piwnice wyrżnięto?
(2025.04.02)
@Mariusz 76 - A wyjdzie Waterswamp...
(2025.04.03)
@asas - a ty sobie wyobrażasz jak wysoko jest poziom wody od rzeki
(2025.04.03)
A kto odpowiada za straszydło obok hotelu przy wejściu na starówkę. Budowa zaczęta i tak stoją te mury. Podobno to robota Mytycha. Zaczął budować i nie kończy a buduje obok. Straszy ta pozostawiona budowla zaraz przy wejściu na starówkę. Tyle lat to stoi i niszczeje. Makabra. ADruga budowla straszy przy restauracji oliwka. Ktoś zaczął budować i nie kończy a mury stoją. Nie ma dla takich surowych kar?
(2025.04.03)
Nie polecam tego inwestora !!!
(2025.04.03)

info

5  
  2