A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zabudować całą starówkę łącznie z bulwarem i placem katedralnym. Oczywiście odtworzyć tak jak było do 1945 roku.
A mozna bylo oddac Jedrzejowi Mirabelce i spolce za darmo. Zal.
"W marcu 2024 roku złożył drugi, ale tym razem spotkał się z odmową władz miasta. " Pewnie! Lepiej niech jest taka rozπerducha, jak do tej pory...
Nie, nie robi tego Mytych. Z tego, co kojarzę, odpowiadają za inwestycję te same osoby, co za lofty na Królewieckiej (Królewiecka 21C Apartamenty).
"Powstało tu w sumie 15 kamienic z halą garażową na ponad 70 miejsc. W sumie 140 mieszkań i 13 lokali usługowych"
Kto pozwala na oddawanie budynków bez miejsc parkingowych powinno być minimum tyle miejsc parkingowych co lokali bo i tak to za mało bo część osób ma po dwa trzy samochody.
Dokładnie, dziwnym trafem inwestor indywidualny nie może kupić sobie działki. Tylko ci deweloperzy namaszczeni przez urząd miejski.
Jak najszybciej! i - I lokalne urzędasy w tym nie przeszkadzajcie!
Ten teren ma naturalne predyspozycje do wybudowania basenu miejsckiego. zadne kamienice tylko basen.