38
07.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zabudować całą starówkę łącznie z bulwarem i placem katedralnym. Oczywiście odtworzyć tak jak było do 1945 roku.
(2025.04.07)

info

8  
  0
A mozna bylo oddac Jedrzejowi Mirabelce i spolce za darmo. Zal.
JarekKwaczka (2025.04.07)

info

0  
  0
"W marcu 2024 roku złożył drugi, ale tym razem spotkał się z odmową władz miasta. " Pewnie! Lepiej niech jest taka rozπerducha, jak do tej pory...
(2025.04.07)

info

1  
  3
Nie, nie robi tego Mytych. Z tego, co kojarzę, odpowiadają za inwestycję te same osoby, co za lofty na Królewieckiej (Królewiecka 21C Apartamenty).
Fan HoMM3 (2025.04.07)
"Powstało tu w sumie 15 kamienic z halą garażową na ponad 70 miejsc. W sumie 140 mieszkań i 13 lokali usługowych" Kto pozwala na oddawanie budynków bez miejsc parkingowych powinno być minimum tyle miejsc parkingowych co lokali bo i tak to za mało bo część osób ma po dwa trzy samochody.
(2025.04.07)

info

6  
  2
Dokładnie, dziwnym trafem inwestor indywidualny nie może kupić sobie działki. Tylko ci deweloperzy namaszczeni przez urząd miejski.
(2025.04.07)
Jak najszybciej! i - I lokalne urzędasy w tym nie przeszkadzajcie!
erg. (2025.04.07)

info

6  
  2
Ten teren ma naturalne predyspozycje do wybudowania basenu miejsckiego. zadne kamienice tylko basen.
Kuba Brener (2025.04.14)

info

0  
  0